загрузка...

. /-----/ Автомагазин "Авторитет" (г. Донецк) - Все для Вашего автомобиля /-----/ WWW.FIATONLINE.COM.UA - автозапчасти FIAT в наличии/----/ Клубне СТО - c. Солонка вул.Наварійська бічна /----/ ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА! /------/

Важные объявления
ФИНАНСОВАЯ ПОМОЩЬ КЛУБУ! Подробности тут...

Последние темы и видео
Технические темы Объявления автобазара Последнее видео
20.11.18 "Засада" при замен...
20.11.18 Замена тросов ручника на До...
18.11.18 Бортовик Фиат Добло 1.4 2018...
16.11.18 Проблеми з запуском 1,9 mjet
09.11.18 Зимняя резина. Выбор, советы...
09.11.18 Странный металлический звон/...
03.11.18 Какие стоит покупать запчаст...
31.10.18 Бортовой журнал Fiat Doblo P...
30.10.18 Проблема з двигуном. Валить ...
26.10.18 Метановое ГБО нужна схема

Все последние темы >>>
16.11.18 Куплю топливный бак Fiat Doblo
14.09.18 Где в Киеве лучше всего устано...
11.08.18 Продам Fiat Doblo дизель 1.3 M...
09.08.18 пневмоподвеска Фиат дукато
17.07.18 Накладка порога (бордюра) Fiat...
22.06.18 ГБО, газобаллонное оборудовани...
11.06.18 Куплю коленвал Fiat Cinquecent...
08.06.18 Продам защиту двигателя (защит...
08.06.18 родам комплект ГБО 4 поколения...
08.06.18 Продам голый двигатель ALFA-RO...

Ко всем разделам "автобазара" >>>

Обзор Fiat Doblo -2009г. Разли...


Последние комментарии >>>

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: NVD  
Список форумов клуба FIAT » Клуб FIAT - Украина » Club FIAT - Чернигов, Прилуки » Прилуки (Информация о городе Прилуки)
Прилуки
NVD
Добавлено: 24.12.09, 18:23 | Сообщение # 1

Член клуба
В клубе с 18.12.09
Возраст: загрузка...
Сообщений: 1152
Последний визит: загрузка...

Авто: Opel Omega B, 1998 г.в.
Объём, мощность и тип двигателя:
2.0
Место парковки: Прилуки

Прилуки – місто обласного значення, залізничний вузол. Місто розташоване на півдні Чернігівської області на берегах р. Удай, є адміністративним, економічним і культурним центром Прилуцького району. Територія Прилук – 42,8 кв. км. Місто має зручне автомобільне та залізничне сполучення з іншими регіонами України, Росії, Білорусії; знаходиться на відстані 135 км від столиці нашої держави м. Києва.

Населення становить 59 267 чол.

Датою утворення міста вважають 1085 р., коли воно згадується в «Поучении» Володимира Мономаха та Іпатіївському літописі (1085-1092 рр.).

З 1362 року Прилуки входили до складу Великого князівства Литовського. Після російсько-литовської війни у 1504 році місто відійшло до Росії, а за Люблінською унією 1569 року – до Польщі. З 1590 року Прилуками володів магнат О.Вишневецький. У 1648-1781 роках – центр Прилуцького полку. У 1783 році місто одержало магдебурзьке право. З 1782 року Прилуки – повітове місто Чернігівського намісництва, а з 1802 року – Полтавської губернії. У 1923-1930 роках місто було центром Прилуцького округу Полтавської області. У серпні 1932 року Прилуцький район увійшов до новоствореної Чернігівської області.

Місто розташоване біля Удайської луки – там, де річка робить крутий вигин. Такий крутий вигин на річці зветься лука. Назва міста могла бути утворена від одного з двох дуже схожих слів. Слово прилук означає «край закруту, коліно»; слово прилука («прилучатися») в словнику Грінченка тлумачиться як «приєднання». Проте в цьому словнику є й інше значення слова прилука – «поляна серед лісів». Найвірогідніше, що в основі назви лежить лука, прилука – «закрут».

Прилуки розташовані на Полтавській рівнині. Рельєф погорбований; підняті рівнини чергуються з «блюдцями» понижень, ярами, долинами. Прилуччина багата на горючі корисні копалини (нафта, газ, торф), будівельну сировину (піски, глини) є бішофіт, водний розчин якого має цінні лікувальні якості.
Клімат помірно-континентальний з теплим, іноді жарким літом (середні температури +20, +25), м’якою зимою (середні температури -7). Опадів за рік випадає близько 500 мм.

Головною водною артерією міста є річка Удай – права притока р. Сули. Довжина річки - 327 км, площа - 7030 км. Бере початок поблизу с. Розніжки Ічнянського району, має звивисте русло, заплава річки подекуди заболочена. Використовується вода Удаю і приток для господарських та виробничих потреб населення, водопостачання, відпочинку міських жителів. В околицях міста є невеликі озера, ставки. Прилуччина добре забезпечена підземними водами. Територія міста знаходиться в лісостеповій природній зоні з сірими лісовими ґрунтами та чорноземами. В природному вигляді рослинний і тваринний світ зберігся лише на околицях міста Прилук. В самому місті є багато парків, в приватному секторі вирощують фруктові дерева, є присадибні ділянки, розводять свійських тварин.

Прилуки за соціально-економічним розвитком випереджають інші територіальні одиниці Чернігівщини, забезпечуючи близько тритини обсягів промислового виробництва області та наповнює більш як на половину обласний бюджет.

Сьогоднішні Прилуки – це сучасний діловий центр. Промисловий комплекс міста налічує 25 підприємств, які представляють легку, харчову, тютюнову, видобувну, поліграфічну та машинобудівну галузі промисловості. Найбільші підприємства, вироби яких відомі за межами країни, – ЗАТ тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки», ВАТ «Прилуцький завод «Білкозин», ТОВ «Алітоні», ТОВ «Укратекс», ЗАТ «Прилуцька швейна фабрика»,що діють за участю іноземного капіталу, НГВУ «Чернігівнафтогаз» ВАТ «Укрнафта». Крім того функціонують такі підприємства ПП «Прилучанка» (фабрика художніх виробів); ЗАТ «Вербена» (виробництво шкіргалантерейних виробів); ВАТ «Будмаш» (машинобудування); КВТФ головних уборів «Корона» (легка промисловість); ТОВ ВКП «Прилуки-Агропереробка», ЗАТ «Прилуцький м’ясокомбінат», ТОВ «Мак-Бест» (харчова промисловість); Агропромислове об’єднання ім. Івана Супруненка ВАТ «Прилуцький хлібозавод» (харчова промисловість), ін.

Місто Прилуки має позитивний досвід роботи з інвесторами. Третина промислових акціонерних товариств міста є підприємствами з іноземними інвестиціями. Прилуки традиційно займають перше місце на Чернігівщині за обсягами прямих іноземних інвестицій. За даними на початок 2009 року, в економіку міста залучено 44 млн. дол. США, або близько 740 дол. США на 1 мешканця.

Водночас, незважаючи на, здавалося б, непогану економічну ситуацію в місті, міська влада усвідомлює, що в умовах ринкової економіки успішним буде тільки те місто, яке зуміє посилити свою конкурентноздатність і привабливість шляхом залучення інвестицій, тобто зможе практично запровадити інноваційно-інвестиційну модель розвитку.

Прилуччина – регіон, сприятливий для інвестицій. Саме так виписано у Стратегічному плані сталого розвитку Прилуччини до 2011 року, розробленому спільно міською владою, представниками бізнесу та громади міста і затвердженому сесією міської ради в рамках проекту Євросоюзу ТАСІС «Сталий територіальний розвиток». На основі детального аналізу всіх напрямів життєдіяльності міста стратегічними цілями його розвитку визначено поліпшення інвестиційного клімату, створення сприятливого середовища для існуючого бізнесу і започаткування нового, налагодження партнерських відносин між владою та бізнесом.

Місто Прилуки має значні напрацювання у царині створення позитивного іміджу своєї адміністративно-територіальної одиниці. І в цьому значну роль відіграло впровадження Маркетингового плану дій із залучення інвестицій, розробленого в рамках реалізації Стратегії сталого розвитку Прилуччини (проект USAID «Економічний розвиток міст»), активна виставково-ярмаркова діяльність, робота міської влади в напрямі створення привабливого для інвестора муніципального продукту, а саме підготовка вигідних інвестиційних пропозицій.

Стратегією сталого розвитку Прилуччини передбачено й розпочато робота в напрямі підвищення якості життя в місті, що також, як показує досвід, досить важливо для залучення інвесторів, особливо іноземних.

Лідери Прилуцької громади переконані, що тільки кроки в напрямі запровадження інноваційно-інвестиційної моделі розвитку дадуть нам можливість стати містом комплексно розвиненим, з потужною інфраструктурою, сприятливим навколишнім середовищем, високим духовним і соціальним рівнем життя населення.

У місті працює 16 філій банків, серед них філії ВАТ Банк «Демарк», АБ «Приватбанк», ВАТ «Державний Ощадний Банк України», Акціонерного Поштово-пенсійного банку «Аваль», «Промінвестбанку», АБ «Приватінвестбанк», АКБ «Полікомбанк», АКІБ «Укрсиббанк», АКБ «Правекс-Банк», ВАТ КБ «Надра», АКБ «Укрсоцбанк», ТОВ «Укрпромбанк».

Розвинута інфраструктура ринкового середовища в місті сприяє розвитку підприємництва. Станом на 01.04.2009 року в місті зареєстровано 4375 фізичних та 449 юридичних осіб.

Місто має розгалужену телефонну мережу, активно розвиваються системи мобільного зв’язку, система Інтернет.

У місті виходить 10 газет, працює та розвивається місцева телекомпанія «Прилуки», редакція міськрайонного радіомовлення та 2 радіохвилі FM.

На території міста працює 9 закладів культури: 5 бібліотек, дитяча музична школа та школа мистецтв, міський Будинок культури з філією та краєзнавчий музей з філією.

Міський Будинок культури по акустиці входить в десятку найкращих по Україні. Навколо Будинку культури – парк з атракціонами та танцювальним майданчиком, які працюють у весняно-літній період та новостворена Театральна площа з пам’ятником видатному земляку, народному артисту України Миколі Яковченку.

Місто Прилуки є фестивальним центром області. Традиційним стало проведення Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви», Всеукраїнського відкритого конкурсу акторської майстерності імені Миколи Яковченка, Міського фестивалю самодіяльної народної творчості «Пісні над Удаєм», Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Історія одного села». Вперше у травні 2009 року в місті було проведено Всеукраїнський відкритий фестиваль аматорських театрів «Театральне коло», який став правонаступником Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів «Театральна осінь».
Двічі на рік місто поринає у яскраве ярмаркове дійство: у травні – на Миколиному ярмарку «Колорит української душі» та у вересні – під час проведення Міжнародного Воздвиженського ярмарку.

У фондах краєзнавчого музею налічується близько 40 тис. музейних експонатів. Серед них зброя та предмети народного побуту, починаючи з ХVІІ століття, художні картини XVIII-XIX ст., старовинні меблі з маєтку Галаганів, медалі Російської імперії та СРСР, ордени, холодна зброя (кинджали, шаблі, багнети) XVI-XVIII ст., ікони XVII-XIX ст., сідла коней козацьких полковників XVII-XVIII ст. В 1978 р. створено філію музею, в якій представлені експонати щодо життя та діяльності Героя Радянського Союзу О.Кошового та учасників Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів – наших земляків.

У 2007-2008 роках, завдяки проведеній масштабній роботі по збору свідчень про події Голодомору 1932-1933 років в Україні, фонди музею поповнилися списками жертв Голодомору та свідченнями очевидців тих жахливих подій.

У місті функціонує 4 вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації та 1 професійний ліцей, 8 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, 2 гімназії, 1 навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад», 14 дошкільних навчальних закладів, 3 позашкільні навчальні заклади – Центр творчості дітей та юнацтва, Дитячо-юнацька спортивна школа, Центр науково-технічної творчості молоді.

Медичні заклади міста функціонують у рамках державної, регіональної та місцевої політики у галузі охорони здоров’я, сформованої у відповідності до концепції розвитку охорони здоров’я населення України та з урахуванням європейського вибору держави.

У місті працює відповідна мережа медичних закладів міста: КЛПЗ «Прилуцька центральна міська лікарня», відділення акушерства і гінекології та репродуктивного здоров’я КЛПЗ «ПЦМЛ», Прилуцька міська дитяча лікарня, протитуберкульозний диспансер, відділення шкіряно-венерологічного диспансеру, міська станція швидкої медичної допомоги, стоматологічна поліклініка, наркологічний диспансер.

Політика міської ради спрямована на поліпшення якості та доступності медичної допомоги населенню. У Центральній міській лікарні діє стаціонар із сучасним обладнанням та використанням інноваційних технологій. У ній впроваджена цифрова технологія для рентгенологічного обстеження хворих, що дозволяє поліпшити якість дослідження та зменшення опромінювання на пацієнтів в 16 разів. В хірургічному відділенні Центральної міської лікарні впроваджено технології мініінвазивної хірургії, в тому числі і для дітей. Станція швидкої медичної допомоги оснащена сучасними засобами зв’язку та реєстрації викликів, проводиться щоденний моніторинг викликів та наступність з амбулаторною клінічною службою. У місті працює міський громадський благодійний фонд «Здоров’я» (лікарняна каса). Одним з пріоритетів галузі є спрямованість на участь громадськості у поліпшенні стану медичної допомоги.

У квітні 2009 року у Всесвітній день здоров'я, у місті відбулася знаменна не лише для нас, а й для усієї України подія – відкриття на базі Прилуцької центральної міської лікарні відділення амбулаторного гемодіалізу – філії нефрології та гемодіалізу Чернігівської обласної лікарні.

Велика увага в місті приділяється розвитку фізичної культури та спорту. У місті діє три дитячо-юнацькі спортивні школи. У місті живе та працює бронзова призерка Олімпійських ігор у Лілліхамері володарка першої олімпійської нагороди незалежної України Валентина Цербе-Несіна.

У місті Прилуки працює 6 комітетів самоорганізації населення, які створені та працюють відповідно до статті 140 Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про органи самоорганізації населення». При всіх комітетах самоорганізації населення міста організовано прийом громадян міським головою, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, депутатами міської ради, дільничними інспекторами Прилуцького МВ (з обслуговування міста Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області, працівниками Управління Пенсійного фонду України в місті Прилуки, створено первинні організації ветеранів мікрорайонів. Голови комітетів надають консультації, допомагають переоформляти пенсії інвалідам, одиноким, розглядають скарги, проводять прийом громадян мікрорайонів, ведуть облік громадян за віком, місцем роботи та навчанням.

Міська рада бере участь у трьох Інтернет-проектах: сайт Асоціації міст та громад України і «Українські міста в Інтернеті» Iнституту трансформації суспільства. Матеріали, подані на Веб-сторінках вищезазначених громадських організацій, доступні всім зацікавленим особам.

Плідними є дружні стосунки з польськими містами-побратимами Прилук – Косцєжиною та Остроленками.

Місто Прилуки – цікавий і перспективний інвестиційний район. Пропозиції для ефективних інвестицій стосуються перш за все невикористаних виробничих площ, промислових потужностей, модернізації виробництва у переробній галузі й легкій промисловості, машинобудуванні та будівництві.


   
Мирон
Добавлено: 30.10.10, 17:49 | Сообщение # 2

Италофанат
В клубе с 07.02.10
Возраст: загрузка...
Сообщений: 167
Последний визит: загрузка...

Авто: Фиат Добло-"Федя"
Объём, мощность и тип двигателя:
1.4
Место парковки: Мариуполь

А ведь мои корни тоже в Прилуках.В самих Прилуках жила моя мама -Ширяева Ольга Устимовна, а отец- Мирошниченко Николай Михайлович из села Ряшки.Может откликнется кто из одноклубников,хотелось бы распросить об этих местах , а может и родственников найти.

   
Мирон
Добавлено: 31.10.10, 07:38 | Сообщение # 3

Италофанат
В клубе с 07.02.10
Возраст: загрузка...
Сообщений: 167
Последний визит: загрузка...

Авто: Фиат Добло-"Федя"
Объём, мощность и тип двигателя:
1.4
Место парковки: Мариуполь

Большое спасибо.

   
NVD
Добавлено: 31.10.10, 10:19 | Сообщение # 4

Член клуба
В клубе с 18.12.09
Возраст: загрузка...
Сообщений: 1152
Последний визит: загрузка...

Авто: Opel Omega B, 1998 г.в.
Объём, мощность и тип двигателя:
2.0
Место парковки: Прилуки

Спрашивай - отвечу что знаю. В последнее время Прилуки здорово преобразились. Реконструирована центральная площадь, Площать ГДК, открыто несколько памятников. В общем с каждым годом все лучше и лучше. smile Могу скинуть фотки, посмотришь на родной город. Или зайди сюда, так можно все посмотреть. biggrin

Сайт Прилуки


   
Список форумов клуба FIAT » Клуб FIAT - Украина » Club FIAT - Чернигов, Прилуки » Прилуки (Информация о городе Прилуки)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

[ Кто сегодня был на форуме ] [Статистика пользователей]
Хостинг от uCoz | sitemap |
Яндекс.Метрика

Для корректной работы с сайтом и форумом рекомендуем использовать браузеры
For the correct work with the site and the forum recommend you to use browsers
Firefox, Opera, Chrome
Internet Explorer не поддерживается принципиально

RSS | Обратная связь